معرفی شرکت

تاریخچه شرکت توربین ماشین

این شرکت در سال 1381 با هدف بهینه سازی و بهسازی سیستم ، مهندسی و تحقیق در زمینۀ صنایع نفت و انرژی تشکیل گردید وبا تدوین چهار برنامه دوره ای پنج ساله شامل ساخت قطعات حساس و با تعمیرات اساسی ، ساخت تجهیزات و ادوات روتور مثل انواع روتورها ناحیه سرد وگرم، ساخت کامل توربین های گازی و توسعه تنوع دامنه، ارائه خدمات تعمیرات اساسی برای دیگر توربین ها و توسعه دفتر طراحی توربو ماشینری، تشکیل گروه شرکت های همکار با محوریت این شرکت، توسعه بازارهای بین المللی و صدور خدمات فنی و مهندسی جزء برنامه های شرکت قرار گرفت.
هم اکنون این گروه صنعتی افتخار دارد که پروژهای بسایر متنوع و متعدد تخصصی را در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، در صنایع دریای و غیره  را با موفقیت به نتیجه و بهربرداری برساند

ازآنجاييكه هدف بنيادين مؤسسين كمك به خودكفائي و افزايش قدرت در زمینۀ صنایع پایه و ایجاد دانش فنی بومی در سطح ملی و در داخل کشور بوده است، همواره در ارائه كلية خدمات ، ميزان اثربخشي خدمات ارائه شده در دستيابي به هدف فوق مدنظر بوده و همين عامل باعث افزايش كيفيت خدمات ، ارتقاء شركت و كسب رضايت مشتريان با اعتماد و وفادار گشته است. 
 اين سازمان جهت نيل به اهداف سازماني سيستم كيفي خود را مطابق الزامات ISO9001:2008، ISO14001:2004، OHSAS 18001:2007 بنا نموده و همواره خود را متعهد به رعايت اين الزامات مي داند
 
پیام مدیریت
شرکت توربين ماشين خاورميانه افتخار دارد که با تلاش خستگي ناپذير کارکنان خود توانسته با تحولي چشمگير، جايگاه ويژه اي در زمينه صنعت و اقتصاد کشور ارائه و همچنان با تکيه بر بنيه علمي، ميراث گرانبهاي تجربه پيشينيان و اراده استوار، کوشش نمــايد طلايه دار اين صنعت عظيم باشد . موفقيت هاي بدست آمده گواه روشني از عملکرد رو به رشد شرکت در عرصه هاي مختلف است . بي ترديد حفظ ره آورده هاي گذشته و رسيدن به اهداف پيش روي شركت و همسو شدن با تحولات و چالشهاي موجود نيازمند نگرشي جامع و تفصيلي به تمامي عوامل پيش برنده از جمله ارتقاء مستمر سطح کيفي و کمي دانش، دسترسي به بانکهاي قوي اطلاعات، بهره گيري از تکنولوژي روز و فناوري هاي جديد مي باشد . در همين راستا با اتکال به خداوند سبحان و همراهي و همگامي تمامي همکاران با برداشتن گام ديگري در راه رشد و اعتلاي شركت امروز شاهد رشد روز افزون شرکت توربين ماشين خاورميانه هستيم . اميد است ايـن حرکت مثبت با مشارکت و همکاري صاحبان فکر و انديشه بتواند محيطي مناسب براي رشد خلاقيت ها ايجاد و زمينه هاي هرچه بيشتر بالندگي را فراهم نمايد .

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)
شركت توربين ماشين خاورميانه به منظور ساخت و تعميرات و باز سازي توربين، پمپ، کمپرسور و قطعات مجموعه هاي وابسته و نيز تاسيسات مربوطه در صنايع نفت و انرژي فعاليت دارد.
این شركت با تعهد به برآورده کردن الزامات، نیازها و انتظارات مشتریان و بهبود اثر بخش، ، الزامات قانوني و ساير الزامات شناسايي شده مرتبط با فعاليتها و خدمات و نيز با در نظر گرفتن جنبه هاي زيست محيطي بارز و ريسكهاي غير قابل تحمل، اقدام به پياده سازي و اجراي سيستم مديريت يکپارچه بر اساس استانداردهاي  ISO9001:2008، ISO14001:2004، OHSAS 18001:2007 نموده
در اين راستا خط مشي شركت به شرح زير تعيين گرديده است:
1- ارتقاء سطح رضایت مشتریان
2- ارتقا سطح کمی و کیفی محصولات و خدمات
3- ارتقاء دانش فني و علمي پرسنل
4- کاهش و کنترل پيامدهاي بارز زيست محيطي به منظور پيشگيري از آلودگي محيط زيست
5- کاهش و کنترل پيامدهاي ريسک های غير قابل تحمل به منظور حفظ ايمنی در کار
6- بهينه سازي مصرف منابع و انرژي

این خط مشی بیانگر تعهد ویژه مدیریت شرکت نسبت به مقوله کیفیت، محيط زيست و ايمني و بهداشت حرفه اي بوده و نماينده مديريت QHSE با همكاري مسئول HSE ، مسئولیت پیاده سازی ، اجرا و نگهداری سیستم هاي مورد نظر درشرکت می باشد. بدینوسیله کلیه پرسنل شرکت ملزم می باشند تا با تعهد، مسئولیت پذیری و همکاری تام با نماینده مدیریت نسبت به ایجاد زمینه های اجراء و استقرار توسعه و افزایش اثر بخشی سیستم مورد نظر و دستیابی به اهداف فوق الذکر در راستای بهبود مستمر کوشیده و از هیج تلاشی فروگذار ننمایند.