خبرها

سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی اهواز


سومین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان در تاریخ 28 آذر 94 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اهواز شروع به کار کرد.
این نمایشگاه که به عنوان کاربردی ترین نمایشگاه این صنعت در کشور شناخته شده است، به مدت 4 روز با ارایه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان داخلی در این حوزه محل بازدید متخصصین و کارشناسان صنایع نفت،گاز و پتروشیمی است.
شرکت توربین ماشین خاورمیانه همچون سنوات گذشته با حضوری پر رنگ در زمینه ماشین آلات دوار فرآیندی صنایع نفت و گاز جزو برترینهای نمایشگاه بوده است.
غرفه این شرکت مورد استقبال متخصصین فعال در زمینه توربین و کمپرسور قرار گرفت و به ویژه کارشناسان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب سهم بالایی از بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت را دارا بودند. همچنین مدیران شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی نفت ایران با بازدید از غرفه شرکت توربین ماشین خاورمیانه آخرین دستاوردهای این شرکت را بررسی نمودند.
این شرکت در سومین نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات نفت اهواز با رونمایی از دو کالای مهم در صدر اخبار نمایشگاه بوده است.
این شرکت با رونمایی از اولین نمونه های ساخت داخل روتور ناحیه سرد و استاتور ناحیه گرم توربین TB4000 مشکلات طولانی بهره برداران استفاده کننده از این تجهیزات را مرتفع نموده است.
تا پیش از اعمال تحریمها این تجهیزات از سازندگان اروپایی خریداری میگردید که همکنون توسط شرکت توربین ماشین خاورمیانه ساخت داخل شده است.​